top of page
Informācija
2017./2018.mācību gads, 2.sem

     17.05.2018.

 

                                              Pēdējā zvana dienā

 

Man pāri klājas zilais debesjums,

Un kastaņsveces šogad neprātīgi zied.

Tas brīdis klāt, kad jāšķiras ir mums,

Jo ceļam lemts ir citu gaitu tālāk iet.

Prāts mulst, un zilie ceriņziedi tvan,

Zvans pēdējais kad atvadoties skan.

 

        Atnāk rīts, atveru acis, un mani sagaida saules pielijusi diena. Sirds tā savādi pukst – nav pārbaudes darbu stresa, bet priekšā kaut kas jauns, nezināms ir manai dienai. Pēdējā mācību stunda, pēdējais zvans, bet katras beigas ir jauns sākums.

         Ļaujos vēl mirkli neskatīties uz pārmaiņām, pakavēšos atmiņās un palūkošos uz aizvadīto laika posmu. Tas noiets straujā tempā kopā ar jums, skolotāji!

      ,,Un, mīļie skolotāji, ko lai vairāk saku,

Es jūsu priekšā zemu paklanos.

Paldies, ka ierādījāt īsto dzīves taku,

Kas ved uz priekšu dzīves pakalnos,”

tā raksta Rasma Urtāne, un es veltu viņas vārdus jums, mīļie, jaukie Rīgas Imantas vidusskolas skolotāji!

 

           ,,Atkal Spārnos”! Nu es atvados no Tevis un esmu ceļa jūtīs. Man spārni izauguši, tie grib nest pretī jaunām dienām, atklājumiem un piedzīvojumiem. Cik labi, ka Tu biji man draugs, kas ļāvi izmēģināt rakstīšanas spējas. Piedod, savus slēptākos pārdzīvojumus un jūtas es Tev neuzticēju, bet biju priecīga un pateicīga, ka varu pavēstīt par to, kas jauns skolā, kas interesants redzēts un lasīts. Priecājos par radošajiem skolas biedriem un viņu panākumiem.

         Augstu novērtēju skolotājas Silvijas Ludženieces darbošanās prasmi un talantu, sirsnīgus pateicības vārdus saku Daigai Lapānei par sapratni un atbalstu.

     Mīļā, jaukā skolotāja Silvija Ludženiece!

    Daudz pateicības vārdu par katru iemācīto komata lietojumu, par katru izlaboto stila kļūdu, paldies par literatūras izpratnes veidošanu un patieso vērtību meklēšanas un atrašanas prieku! Vienkārši – paldies par sirsnību un cilvēciskām attiecībām! Lai Jums veicas turpmākajās gaitās, lai daudz radošu skolēnu un jauku kolēģu līdzās!

 

 

                                                                                 Krista Leite, 12.a

bottom of page